Yalın İnternet ve Digitürk Paketi | 0 850 480 73 73

Yalın İnternet, Digitürk internet üzerinden faydalanabilirsiniz. Telefon hattınız olmasa bile Digitürk internet başvurusu yapabilirsiniz. Yalın internet bu pakette sizinle.

KAMPANYALARIMIZI İNCELEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Telefonsuz İnternet

Digitürk internet kampanyalarımızda ylın internet seçenekleri de mevcuttur. Yani yalın internet olarak da başvuru yapabilirsiniz. Binanızda Superonline Fiber İnternet var ise telefon aboneliğine gerek kalmadan üye olabilir ve ekstra fatura ödemezsiniz.

Binanızda Superonline Fiber İnternet yoksa yalın internet olarak alabilirsiniz. Evinize yine telefon hattı çekilir ama telefon aboneliğiniz olmaz. Sadece internet bağlantısı için bu hat kullanılır yani modeminizin bağlanabilmesi için. Telefonsuz internet, yani yalın internet durumunda faturanız 10 TL eklenir. Bu 10 TL, o hattı kullandığınız için sizin adınıza Telekom'a aktarılır.

"Telefonsuz ev olur ama internetsiz ev olmaz" diyorsanız bu paket tam size göre. Siz de bu fırsattan yararlanın, kampanyaları kaçırmayın.

Yalın internet ile artık ev telefonu almadan internet kullanabileceksiniz. Konuşmadığınız, kullanmadığınız telefon için boşa para ödememiş olacak. Yalın internet paketlerinde telefon aboneliğine gerek kalmadan özgürce internet kullanabilirsiniz. Ev rahatlığında internet keyfi ve sabit telefon ihtiyacı olmayan yalın internet hizmetini siz de keyifle yaşayın. İnternet paketlerinden size uygun olanını seçerek keyifle bu hizmeti kullanabilirsiniz.

Buraya tıklayarak internetli paketlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Yalın internet

Yalın internet

Üyelik Başvuru Hattı

0 850 480 73 73