Digitürk ve İnternet Bir arada, Sadece İnternet Fiyatına !

İster normal yayınlar, ister film paketi, isterseniz Lig TV paketi, yanında sınırsız internet. Her zevke uygun Digitürk internet paketlerimizi inceleyin, başvurunuzu yapın, sadece internet fiyatına Digitürk ve sınırsız internet sahibi olun.

BU KAMPANYALARIMIZ SONA ERMİŞTİR. EN GÜNCEL KAMPANYALARIMIZ İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ

DİGİTÜRK MERHABA PAKETİ + SINIRSIZ İNTERNET

Digitürk İnternet KampanyaTürksat üzerinden yüzlerce ulusal kanal ve yanında İz TV, History Channel, National Geographic Channel, Nat Geo Wild, Discovery Channel, Animal Planet gibi dünyanın en seçkin belgesel kanalları ve Turkmax Gurme kanalını da izleyebileceğiniz Digitürk Merhaba Paketi ve yanında sınırsız internet sizleri bekliyor. Üstelik ilk ay Lig TV, Sporextra ve Yetişkin paketleri hediye.

 

Digitürk İnternet

Digitürk İnternet Paketi

Digitürk İnternet Kampanya

Digitürk İnternet

NE İZLERİM ?

- Digitürk farkıyla Türksat üzerinden yüzlerce ulusal ve yerel kanalın yanında History, İz TV, Nat Geo Wild, National Geographic Channel, Discovery, Animal Planet gibi belgesel kanalları ve Turkmax Gurme kanalı.

DETAYLAR

- Adsl tarifelerinde ev telefonunuz yoksa ayda 10 TL yalın internet ücreti  faturanıza eklenir, bu Telekom'a aktarılan bir ücrettir.
- Çanak anten veya merkezi sisteminiz var ise kurulum ve aktivasyon ücretsizdir.
- Çanak kurulumu gerekirse; çanak anten, LNB ve 20 m kablo dahil 12 ay boyunca ayda 5 TL kurulum ücreti olarak faturanıza eklenir veya teknik servisimize peşin olarak 50 TL ödeyebilirsiniz.
- Kampanya 24 ay taahhütlüdür.

HEDİYELERİ

- İlk ay Lig TV (GS-FB Derbisi hariç)
- İlk ay Sporextra Paketi (İngiltere Premier Ligi, İspanya La Liga, Fransa ve Brezilya Ligi, Turkish Airlines Euroleague Basketbol, Türkiye Basketbol Ligi, Formula 1 vb).
- İlk ay Yetişkin Paketi.

Digitürk İnternet
Digitürk İnternet Kampanya


Digitürk İnternet

Üyelik Başvuru Hattı

0 850 480 73 73